Пошук документів

Розпорядження №572-р Про затвердження перерозподілу обсягу субвенції з обласного бюджету на 2018 рік

Видавник
Миколаївська обласна державна адміністрація
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
22.12.2018

Текст документа

Від 22 грудня 2018 року № 572-р

м.Миколаїв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про затвердження перерозподілу обсягу субвенції з обласного бюджету на 2018 рік

                  

 

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 4 рішення обласної ради від 21 грудня 2017 року № 25 «Про обласний бюджет Миколаївської області на 2018 рік», рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій від 23 листопада 2018 року № 10 щодо погодження перерозподілу обсягу субвенцій обласного бюджету, враховуючи зміну кількості отримувачів компенсаційних виплат у деяких містах та районах області:

1. Затвердити перерозподіл обсягу субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам (КТПКВКМБ 0819770) на окремі заходи щодо соціального захисту інвалідів (компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, технічне обслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування, встановлення телефонів інвалідам І та ІІ груп) на 2018 рік, що додається.

2. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  – головному розпоряднику коштів обласного бюджету здійснити уточнення обсягу субвенції з обласного бюджету (КТПКВКМБ 0819770)  на окремі заходи щодо соціального захисту інвалідів (компенсаційні виплати інвалідам на бензин, ремонт, технічне обслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування, встановлення телефонів інвалідам  І та ІІ груп) на 2018 рік, в розрізі місцевих бюджетів у межах розпису обласного бюджету.

3. Доручити  головам райдержадміністрацій та запропонувати Миколаївському та Южноукраїнському міським головам вжити заходів щодо внесення в установленому законодавством порядку змін до відповідних місцевих  бюджетів на 2018 рік.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Шевченка Є.В.

 

 

Голова облдержадміністрації                                                             О. САВЧЕНКО