Пошук документів

Розпорядження №582-р Про стан фінансової дисципліни та забезпечення усунення порушень за результатами державного фінансового контролю

Видавник
Миколаївська обласна державна адміністрація
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
29.12.2018

Текст документа

Від 29 грудня 2018 року № 582-р

м.Миколаїв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про стан фінансової дисципліни та забезпечення усунення порушень за результатами державного фінансового контролю

 

 

Відповідно до статей 2, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від                         29 листопада 2006 року № 1673 «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни, заходи щодо посилення боротьби з корупцією та контролю за використанням державного майна і фінансових ресурсів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 148-р «Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни», враховуючи інформацію управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області, з метою додержання фінансово-бюджетної дисципліни в області і ефективного управління фінансовими ресурсами:

 

1. Взяти до відома інформацію управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області про стан фінансової дисципліни та забезпечення усунення порушень за результатами державного фінансового контролю (додається).

 

2. Доручити голові Новоодеської райдержадміністрації
Суровцеву В.О., директору департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Єльчієвій О.Р., начальнику управління охорони здоров’я облдержадміністрації Георгієву П.В., рекомендувати Миколаївському міському голові Сєнкевичу О.Ф., Первомайському міському голові Дромашко Л.Г. та  Куцурубському сільському голові Копійці І.В., Михайлівському сільському голові Миколаївського району Чечую В.В., керівникам територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, розпорядникам бюджетних коштів:

1) розглянути інформацію про стан фінансової дисципліни та забезпечення усунення порушень за результатами державного фінансового контролю, проаналізувати причини виникнення порушень та ризикових операцій, що призвели або можуть призвести до упущення вигод, неотримання доходів, непродуктивних витрат;

 

 2) вжити заходів для забезпечення керівниками підвідомчих установ усунення фінансових порушень та у строк до 01 березня 2019 року інформувати управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області;

 

3) вжити заходів щодо впровадження пропозицій і рекомендацій, наданих за результатами проведених державних фінансових аудитів та у строк до 01 березня 2019 року інформувати управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області.

 

3. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, рекомендувати міським, селищним, сільським головам, в тому числі головам об’єднаних територіальних громад, з метою зменшення скарг громадян та громадських об’єднань, забезпечити прозорість та відкритість  використання державних та комунальних ресурсів, вчасний і всебічний розгляд скарг, звернень і пропозицій, що стосуються соціальних,  економічних прав громадян, невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням.

 

4. Рекомендувати управлінню Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області інформувати Миколаївську обласну державну адміністрацію про стан виконання цього розпорядження, стан усунення виявлених заходами державного фінансового контролю порушень законодавства і виконання пропозицій за результатами державних фінансових аудитів до 29 березня 2019 року.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова облдержадміністрації                                                             О. САВЧЕНКО