Пошук документів

Розпорядження №585-р Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік

Видавник
Миколаївська обласна державна адміністрація
Статус
Чинний
Тип документа Розпорядження
Від
29.12.2018

Текст документа

Від 29 грудня 2018 року № 585-р

м.Миколаїв

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік

 

 

 Відповідно до    статті  40   Конституції  України, статей 2, 25 Закону України «Про  місцеві державні адміністрації», статті 22 Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення: 

 

1. Затвердити      графік      особистого      прийому    громадян    головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік, графік особистих виїзних прийомів громадян головою Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік та графік особистих виїзних прийомів громадян першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік (додаються).

 

2. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити опублікування графіків особистого прийому громадян та особистих виїзних прийомів громадян  головою, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2019 рік у засобах масової інформації.

 
         3. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам, головам обєднаних територіальних громад, керівникам територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Миколаївській області затвердити графіки особистих та особистих виїзних прийомів громадян на 2019 рік, довести їх до відома населення через засоби масової інформації та забезпечити регулярне проведення прийомів громадян протягом року. Копії затверджених графіків надати відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації до 15 січня 2019 року.

 

           4. Визнати  таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 15 травня 2018 року №177-р  «Про затвердження графіків особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою облдержадміністрації,  першим заступником,   заступниками  голови, Миколаївської облдержадміністрації на 2018 рік».
 
          5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Боня В.В.
               

 

 

 

Голова облдержадміністрації                                                    О. САВЧЕНКО